Brouwerij Van Steenberge - Piraat Triple Hop 0,33l sklo 10,5% alk.

Belgian Strong Golden Ale

expirace 22.6.2024

Skladem
Kód: 5640
99 Kč –50 % 49 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.6 kg
Brouwerij: Van Steenberge
White (225)
99 Kč –50 %

Piraat Triple hop je vyvážený, komplexní nápoj s definovaným chmelovým charakterem. Brouwerij Van Steenberge používá jako základ slavné pivo Piraat, které dodává pivu plnou ovocnou chuť ze sladu smíchaného se suchými vlastnostmi odvozenými z vysokého obsahu alkoholu. Poté se do nálevu třikrát během procesu vaření přidají čtyři různé chmele (proto trojitý chmel).

Chmel se nasází dvakrát ve varně saaz, tetra a aurora a poté se kaskáda používá k sušení chmele. Tyto čtyři styly chmele dodávají komplexní charakter, který stojí za skvělým jménem Piraat.

Piraat triple hop is a balanced, complex brew with defined hop character. Brouwerij Van Steenberge uses the famous Piraat ale as the base providing the brew with a full-bodied fruity flavor from the malt blended with dry characteristics derived from the high levels of alcohol. Then, four different hops are added into the brew three times during the brewing process (hence triple hop).

The hops pitched are saaz, tetra and aurora twice in the brew house and then cascade is used to dry hop. These four hop styles deliver a complex character, which stands up to the great name of Piraat.

 

Země původu:Belgie

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: