O'hara's - Freebird White IPA 0,5l sklo 5% alc.

Stout - Irish Dry
Skladem
Kód: 5223
110 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.81 kg
PIVOVAR: O'Hara's Brewery

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo tmavé plné.

 

Vlajková loď značky O’Hara’s, tento jedinečně irský stout, vrací zpět k tomu, jak irské stouty chutnaly dříve. Poprvé byl uvařen v roce 1999 a od té doby získal prestižní ocenění za svou kvalitu a autentičnost.

O'Hara's Irish Stout má robustní praženou chuť doplněnou o plné tělo a hladký pocit v ústech. Velkorysý přídavek chmele Fuggle propůjčuje suchému závěru podobnému espressu nakyslou hořkost. Toto pohodové pivo je plné bohatých komplexních kávových aromat smíchaných s lehkými tóny lékořice. Kombinace tradičního silného chmele s extra špetkou praženého ječmene nám umožňuje zůstat věrní irské tradici a znovu vytvořit chuť, po které tak často touží statní pijáci.

The flagship of the O’Hara’s brand, this uniquely Irish stout brings one back to how Irish stouts used to taste. First brewed in 1999, it has since been awarded prestigious honours for its quality and authenticity.

O’Hara’s Irish Stout has a robust roast flavour complemented by a full-bodied and smooth mouth feel. The generous addition of Fuggle hops lends a tart bitterness to the dry espresso-like finish. This sessionable stout beer is filled with rich complex coffee aromas mingled with light liquorice notes. The combination of traditional stout hops with an extra pinch of roast barley allows us to stay true to Irish tradition, recreating a taste so often yearned for by stout drinkers.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: