Neohodnoceno

Sibeeria/La Calavera - 29°Blessed Beaver 0,5l can 10,7% alk.

Smoked Imperial Stout w/ Maple Syrup & Cocoa Beans

Skladem
Kód: 9320
145 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.53 kg
PIVOVAR: SIBEERIA
Složení: Voda, ječné slady, nesladovaný oves, ovesné vločky, javorový syrup, kakaové boby , javorový extrakt, vanilka,upravený chmel. 
Legislativní označení: Pivo tmavé silné.
Výrobce:
PowerBrew s.r.o.
Kolbenova 438/7
190 00 Praha 9-Vysočany
 

Když nás Marc z La Calavera navštívil v Praze a hledali jsme spolu zajímavý způsob, jak oživit náš společný stout, náš kamarád Leo přišel s návrhem vytvořit tekutou verzi slaniny pokapané javorovým sirupem, která ho to ráno nadchla u snídaně, a my jsme nedokázali říct ne. Přidali jsme tedy pár pytlů na bukovém dřevu nakuřovaného sladu do už tak komplexního sypání, uvařili mohutný stout a nechali ho odkvasit s extra tmavým javorovým sirupem. Hotové pivo pak strávilo dlouhé týdny ležením v tanku a pár dnů navíc na hromadě kakaových bobů. Díky jemné harmonii všech těchhle prvků si tuhle dlouhou mezinárodní cestu můžete prožít v každém doušku naší dekadentní tekuté snídaně. Aby toho nebylo málo, Leo nám k ní nakreslil i etiketu!

As La Calavera’s Marc visited Prague, we were looking for a cool twist for a collaboration imperial stout, when our friend Leo suggested creating a liquid version of maple syrup-dripped bacon he enjoyed for breakfast and we just couldn’t say no. We thus added some beech-smoked malt into the already complex grain bill, brewed a massive stout and refermented it with dark maple syrup. The finished beer then spent many days in the tank and a few extra days on a pile of cocoa nibs. With all of the elements in harmony, you can now relive this long international journey in every sip of this decadent liquid breakfast. To make it whole, Leo designed the label himself! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: