Stu Mostów - Pumpkin Spice Sour 0,5l sklo 6,9% alc.

 

Apricot - Pumpkin Spice - Calamansi

Skladem
Kód: 12559
139 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.8 kg
PIVOVAR: STU MOSTOW

Dokonale osvěžující, intenzivně kyselé pivo – to vše díky fenomenální fermentaci pomocí kvasnic Philly Sour! Zavedení maltodextrinu a laktózy poskytuje jemnou sladkost, která úžasně vyvažuje tuto výjimečnou kyselost. Nefermentovaná porce ovoce v pivu dodává jemný, sladký akcent a šťavnaté aroma!
K doplnění této palety chutí vytváří naše patentovaná směs koření skutečnou explozi chutí – skořice, kardamom, nové koření, hřebíček a vanilka. Je to jako spojení chutí v broskvově-dýňovém koláči s jemným sladkým krémem!

Perfectly refreshing, intensely sour beer – all thanks to the phenomenal fermentation using Philly Sour yeast! The introduction of maltodextrin and lactose provides a delicate sweetness that wonderfully balances this exceptional acidity. The non-fermented portion of fruits in the beer imparts a gentle, sweet accent and a juicy aroma!
To complement this flavor palette, our proprietary spice blend creates a true explosion of taste – cinnamon, cardamom, allspice, cloves, and vanilla. It's like a fusion of flavors in a peach-pumpkin tart with a subtle sweet-tart cream!

Složení: Voda, ječný, pšeničný slad, ovesné vločky, laktóza, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

 

Země původu: Polsko

Distributor:
Ninabar s.r.o.
Šimáčkova 3
Brno

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: