STU MOSTÓW - WILD19 Double Peach Mixed Fermentation Sour Saison 375ml sklo 5,3%alc.

Fruited Sour

Skladem
Kód: 12329
299 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.35 kg
PIVOVAR: STU MOSTOW

 

Před vámi jedinečné pivo, protože jsme do něj dvakrát rok co rok přidali ovoce - téměř 900 g broskví na litr piva! Základ pro něj byl uvařen v roce 2020 a byl fermentován naší směsí mikroorganismů.
Čerstvé broskve z farmy u Wroclawi jsme do piva přidali poprvé po 8 měsících kvašení, podruhé po 20 měsících. Chtěli jsme to udělat intenzivnější, zajímavější a méně předvídatelné. Výsledek je ohromující, dominuje mu chuť a vůně dužiny a broskvových slupek, zatímco v pozadí se objevují funky tóny, celé je to završeno intenzivní kyselinkou - ideální nabídka pro kyselky.

https://untappd.com/b/browar-stu-mostow-wild19-double-peach-saison/5334724 

In front of you a unique beer, because we added fruit to it twice - year after year - nearly 900g of peaches per liter of beer! The base for it was brewed in 2020 and was fermented with our blend of microorganisms.
We added fresh peaches from a farm near Wroclaw to the beer the first time after 8 months of fermentation, and the second time after 20 months. We wanted to make it more intense, more interesting and less predictable. The result is astonishing, dominated by the flavor and aroma of flesh and peach skins, while funky notes are encountered in the background, the whole thing is rounded off by intense acidity - an ideal proposition for sourheads.

 

 

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

 

Země původu: Polsko

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: