Neohodnoceno

BrewDog - Tokyo* 330ml 16,5% alk.

INTERGALACTIC STOUT

Skladem
Kód: 9703
499 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.58 kg

V roce 2014 byla vytvořena nová receptura Tokyo* s cílem vyrobit nižší ABV na 16,5 %. Těch 18,2 % způsobilo kvasinkám velký stres. S novou recepturou jsme vytvořili pivo, které lépe kvasí a je plné více chuti než originál.

Tokyo* je pivo inspirované arkádovou hrou Space Invaders z 80. let, která se hrála v hlavním městě Japonska.

Ironie existencialismu, parodie bytí a inherentní rozpory postmodernismu, to vše tak citlivě zprostředkované hranatými, pixelatými arkádovými akcemi, to vše bylo pečlivě znovu vytvořeno v obsahu této lahve.

Tento imperial stout se vaří s velkým množstvím speciálních sladů, jasmínu a brusinek. Po fermentaci pak tento zabijácký stout nasucho chmelíme kbelíkem našeho oblíbeného chmele a poté pivo pečlivě zrát na francouzských opečených dubových chipsech.

Všechno je to o moderování. Všeho s mírou, včetně střídmosti samotné. Logicky z toho plyne, že musíte mít časem přebytek. Tohle pivo je pro ty časy.

slady:
Marris Otter, tmavý krystal, karamalt, čokoládový slad, pečený ječmen.

chmel:
Galena

 

A new Tokyo* recipe was created in 2014 to produce a lower ABV at 16.5%. The 18.2% caused a lot of stress on the yeast. With the new recipe we have created a beer that ferments better and is packed full of more flavour than the original.

Tokyo* is a beer inspired by a 1980's space invaders arcade game played in Japan's capital.

The irony of existentialism, the parody of being and the inherent contradictions of post-modernism, all so delicately conveyed by the blocky, pixelated arcade action have all been painstakingly recreated in this bottles contents.

This imperial stout is brewed with copious amounts of speciality malts, jasmine and cranberries. After fermentation we then dry-hop this killer stout with a bucketload of our favourite hops before carefully ageing the beer on French toasted oak chips.

It is all about moderation. Everything in moderation, including moderation itself. What logically follows is that you must, from time, have excess. This beer is for those times.

Malts:
Marris Otter, Dark Crystal, Caramalt, Chocolate Malt, Roast Barley.

Hops:
Galena

Země původu: Skotsko

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo tmavé silné.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: