Brouwerij Van Steenberge - Bornem Tripel 0,33l sklo 9% alk.

Belgian Tripel

Skladem
Kód: 9821
119 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.6 kg
Brouwerij: Van Steenberge

Bornem Tripel je „živé“ klášterní pivo s 9% obsahem alkoholu, které se po prvním kvašení v sudu vyvíjí při druhém kvašení v láhvi nebo v sudu. Abbey tripels jsou většinou plavé nebo světle jantarové barvy.

Bornem Tripel chutná chmelově a plně s vynikající sladko-hořkou rovnováhou. Jeho příjemná vůně a pěkná pěna činí z tohoto piva vítěze svého druhu. Bornem Tripel je silné pivo, které si můžete vychutnat jako dezert nebo jako předkrm. Někdo to preferuje s mušlemi nebo jinými mořskými plody. Toto opatské pivo se také výborně hodí k vydatnému sýrovému talíři.

Bornem Tripel is a “lively” abbey beer of 9% content alcohol that after its first fermentation in the barrel, evolves during its second fermentation in the bottle or in the barrel. Abbey tripels are mostly blonde or light amber in colour.

The Bornem Tripel tastes hoppy and full with an excellent sweet-bitter balance. Its pleasant scent and nice foam head make this beer a winner in its kind. Bornem Tripel is a powerful beer to enjoy as dessert or as appetizer. Some prefer it with mussels or other seafood. This abbey beer also suits excellent with a hearty cheese platter.

 

Země původu: Belgie

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: