Dugges Bryggeri - Double Rainbow 500ml can 9% alc.

Raspberry Strawberry Cherry Blueberry & Cherry Blossom Sour

Skladem
Kód: 16527
319 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.52 kg
PIVOVAR: Dugges

Jednorožec jednorožec nadýchaný načechraný oblak kyselého kyselého piva. Plněné všemi druhy ovoce. Všechny všechny plody ovoce! Hranol hranol!

Inspirace pro toto pivo – jedinečné Rainbow – pivo nezačalo jako pivo. Začali jsme fušovat do tvrdých seltzerů, což vypadalo jako přirozený vývoj odvětví.

Když jsme si pohrávali s kombinacemi chutí pro tyto seltzery, narazili jsme na tuto ohromující směs bobulí, ovoce a květin. Bylo to tak dobré; věděli jsme, že to musí spatřit světlo světa. Zahodili jsme všechno a vytvořili kyselé pivo, které obarví svět! Vytvořili jsme Rainbow, 4,5% letní trhák.

Pivo dopadlo ještě lépe, než jsme čekali. Bylo to tak bonbónové a vrátilo všechny, kteří to zkusili, do dob, kdy utráceli všechny peníze za sladkosti.

Nedlouho po uvaření znovu zasáhla kreativita Rainbow. Tak zřejmé, rozumné a správné; dvojnásobné množství všeho! Nechte sluneční paprsky dopadnout na lehké mrholení, abyste si mysleli, že vidíte dvakrát. Více je více a dvě duhy jsou více než jedna. Jev!

https://untappd.com/b/dugges-bryggeri-double-rainbow/5296009 

A a unicornian unicornian fluffy fluffy cloud cloud of of a a sour sour beer beer. Stuffed stuffed with with all all the the fruits fruits. All all the the fruits fruits! Prism prism!

The inspiration for this beer – the singular Rainbow – beer did not start out as a beer. We'd started dabbling in hard seltzers, which seemed like an industry's natural progression.

Playing around with taste combinations for those seltzers, we came across this mind-blowing blend of berries, fruits, and flowers. It was so good; we knew it had to see the light of day. We dropped everything and created a sour beer to color the world! We created Rainbow, A 4.5% summer smasher.

The beer turned out even better than we had anticipated. It was so candyesque and brought everyone who tried it back to the days of spending all their money on sweets.

Not long after brewing, Rainbow creativity struck again. So obvious, reasonable, and just the right thing to do; twice the amount of everything! Let the sun's rays hit the light drizzle just right so you think you're seeing double. More is more, and two rainbows are more than one. Phenomenon!

 

Složení: Voda, ječný slad, ovoce,  chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

 

Dovozce:

ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3,Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: