Van Steenberge - GULDEN DRAAK 9000 quadruple 330ml sklo 10,5% alc.

Belgian Quadrupel

expirace 22.6.2024

Skladem
Kód: 9310
99 Kč –50 % 49 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.61 kg
PIVOVAR: VAN STEENBERGE
Black (11)
99 Kč –50 %

Složení: Voda, ječný slad, cukr, kvasnice,  chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

Země původu: Belgie

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

Nová receptura založená na 4 různých odrůdách sladu dává Gulden Draak 9000 Quadruple sytě zlatou jantarovou barvu a lehce ovocné aroma. Spolu s jemnou a lehce nasládlou chutí to poskytuje krásně zaoblený buket s tóny sušeného ovoce.

Stejně jako ostatní speciální piva z Brewery Van Steenberge je i Gulden Draak 9000 Quadruple vysoce fermentační pivo se sekundárním kvašením. Pro sekundární kvašení se používají vinné kvasinky, které nejen přispívají k jedinečné chuti, ale také zajišťují dlouhodobou trvanlivost s vývojem chuti.

 

An exceptional quadruple amber.

The particularly rich and complex taste palette and the full head are also found in the Gulden Draak 9000 Quadruple. The sweet notes of caramel are, however, reserved for the Gulden Draak Classic.

The new recipe based on 4 different malt varieties gives the Gulden Draak 9000 Quadruple a deep golden amber color and a slightly fruity aroma. Together with the soft and slightly sweet taste, this provides a beautifully rounded bouquet with notes of dried fruit.

Just like the other specialty beers from Brewery Van Steenberge, Gulden Draak 9000 Quadruple is a high fermentation beer with secondary fermentation. For the secondary fermentation use is made of a wine yeast that not only contributes to the unparalleled taste but also ensures a long-term shelf life with taste evolution.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: