St. Bernardus - Pater 6 0,33l sklo 6,7% alc.

Belgian Dubbel

expirace 11/2025

Skladem
Kód: 18084
85 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.5 kg
PIVOVAR: St. Bernardus

St.Bernardus Pater 6 se vaří podle klasického dubbelského stylu s recepturou, která sahá až do roku 1946. Název tohoto piva se stal odkazem na jeho styl a v Belgii je běžně označováno jako „een Paterke“, což je je holandská přezdívka pro mnicha.

St.Bernardus Pater 6 je kaštanově hnědé, tmavé pivo s krémovou hlavou. Základem pocitu v ústech jsou dojmy lískových oříšků a moka, které přecházejí do hravého souboje mezi jemnou chutí tmavého kandizovaného cukru a lehce praženým, ale suchým obilným charakterem. Spousta vůní jablek a hrušek dává jejich přítomnost cítit až po lehce hořkou dochuť. 

https://untappd.com/b/brouwerij-st-bernardus-pater-6/221 

St.Bernardus Pater 6 is brewed according to the classic Dubbel style with a recipe that dates back to 1946. The name of this beer has become a reference for its style, and it is commonly referred to as ‘een Paterke' in Belgium, which is a Dutch nickname for a monk.

St.Bernardus Pater 6 is a chestnut-brown, dark beer with a creamy head. Impressions of hazelnut and mocha lie at the basis of the mouth feel, which flows into a playful duel between the mild taste of dark candy sugar and a slightly toasted but dry grain character. Plenty of apple and pear aromas make their presence felt all the way to the slightly bitter aftertaste. 

 

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

 

Země původu: Belgie

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: