St. Bernardus - Tokyo 0,33l plech 6% alc.

Belgian Wit Ale

Skladem
Kód: 12384
99 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.4 kg
PIVOVAR: St. Bernardus

https://untappd.com/b/brouwerij-st-bernardus-tokyo/162242

St.Bernardus Tokio Zní to povědomě? Máte pravdu, protože v roce 2012 jsme spustili jednorázovou várku u příležitosti otevření první kavárny s tématem svatého Bernarda v japonské metropoli. O osm let později můžete znovu ochutnat naše St.Bernardus Tokio, i když s novým receptem!
Mladý belgický ilustrátor Jonas Devacht vytvořil umělecké dílo pro plechovku, které sestává z dojmu japonského nočního života v ikonických ulicích čtvrti Kanda, kde najdete ‚Brasserie St.Bernardus‘.
St.Bernardus Tokyo je nefiltrované pivo, které bylo uvařeno s velkým množstvím pšenice a drží se uprostřed mezi bílým pivem a sezónou.
St.Bernardus Tokyo je nefiltrované zlaté pivo zakončené efektním bílým límečkem.
Charakter, chuť, vůně

St.Bernardus Tokyo je známé pro své citrusové tóny v kombinaci se sympatickými květy heřmánku a ovocnými kvasnicemi s vůní banánu a červeného jablka. Pozorní příznivci piva mohou zaznamenat i nádech hřebíčku a vanilky a také typické estery našich jedinečných kvasinek sv. Bernarda. Osvěžující pivo s kořenitou vůní a lehkým nádechem hořkosti a kyselosti v zadní části patra! Skutečná lahůdka pro dobrodružnější fanoušky piva.

 St.Bernardus Tokyo Sounds familiar? You are quite right, because in 2012 we launched a one-off brew on the occasion of the opening of the first St.Bernardus-themed café in the Japanese capital. Eight years later, you can sample our St.Bernardus Tokyo again, albeit with a new recipe!
The young Belgian illustrator Jonas Devacht created the artwork for the can, which consists of an impression of Japanese nightlife in the iconic streets of Kanda district, where you can find ‘Brasserie St.Bernardus’.
St.Bernardus Tokyo is an unfiltered ale, which has been brewed with a large amount of wheat, holding the middle between a white beer and a saison.
St.Bernardus Tokyo is an unfiltered, golden ale, topped off with an impressive white collar.
Character, taste, aromas
St.Bernardus Tokyo is famed for its hints of citrus, combined with likeable florals of chamomile and fruity yeast aromas of banana and red apple. Attentive beer fans may also detect a hint of clove and vanilla, as well as the typical esters of our unique St.Bernardus yeast. A refreshing beer with a spicy aroma and a slight hint of bitterness and sourness on the back of the palate! A real treat for the more adventurous beer fan.

 

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

 

Země původu: Belgie

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: