Trillium Brewing Company - Northern Goshawk 0,75l sklo 12,7% alk.

Imperial Stout With Hazelnut and Geisha Coffee

 

 

Skladem
Kód: 9838
1 349 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 1.51 kg
PIVOVAR: Trillium Brewing Company

 

https://untappd.com/b/trillium-brewing-company-northern-goshawk/4112060

Při naší druhé spolupráci s Kylem z Horus Aged Ales jsme se zaměřili na jeho proslulou kávu a oříškový imperial stout, Goshawk's Grasp. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout intenzivně bohaté pivo stvořené pro sváteční oslavu, díky devítihodinovému varu a ošetřenému směšným množstvím nasekaných lískových oříšků a kávy Geisha.Northern Goshawk s tmavě hnědou barvou s karamelově zabarvenou hlavou neztrácí čas a ukazuje své hluboce ořechové aroma. Okamžitě jsou přítomny tóny lískových oříšků v mléčné čokoládě, čerstvě pražené kávy, melasy a hnědého cukru. Plný pocit v ústech s uspokojivou sladkostí je vyvážen přítomností pečeně a dotekem alkoholového tepla, takže každý doušek Northern Goshawk je nanejvýš uspokojivý.

 For our second collaboration with Kyle from Horus Aged Ales, we put our spin on his renowned coffee and hazelnut imperial stout, Goshawk's Grasp. Featuring a nine-hour boil and treated with a ridiculous amount of chopped hazelnut and Geisha coffee, we're proud to offer an intensely rich beer built for holiday celebration.
Pouring a deep brown color with a caramel-tinged head, Northern Goshawk wastes no time in displaying its profoundly nutty aroma. Notes of milk chocolate-covered hazelnuts, freshly roasted coffee, molasses, and brown sugar are immediately present. A full mouthfeel with a satisfying sweetness is balanced by an underlying roast presence and touch of alcohol warmth, leaving each sip of Northern Goshawk supremely satisfying.

Složení: Voda, ječný slad, chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo tmavé silné.

Země původu: USA

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: