Van Steenberge - GULDEN DRAAK Classic 750ml sklo 10,5% alc.

Belgian Strong Dark Ale

Skladem
Kód: 11831
449 Kč / ks
Kategorie: Pivovar
Hmotnost: 0.61 kg
PIVOVAR: VAN STEENBERGE

 

Autentický, tmavě červený tripel.

Tak působivý symbol, který existuje již více než 6 století, vyžaduje stejně působivé pivo. Stejně jako drak v horní části znaku je Gulden Draak již léta jedním z nejlepších světových piv. Je to tmavý tripel, což z něj samo o sobě dělá výjimečné pivo, ale komplexní chuť s tóny karamelu, praženého sladu a kávy ho dělá jedinečným.

 Pro sekundární kvašení se používají vinné kvasinky, které určují jedinečnou chuť a zajišťují dlouhodobý vývoj chuti (= živé pivo). Čím je pivo starší, tím více aroma a plnější chuť a barva.

 

The authentic, dark red tripel.

 Such an impressive symbol that has been around for more than 6 centuries requires an equally impressive beer. Like the dragon at the top of the city, Gulden Draak has been one of the world's best beers for years. It is a dark tripel, which in itself makes it an exceptional beer, but the complex taste with notes of caramel, roasted malt and coffee makes it unique.

 For the secondary fermentation use is made of a wine yeast that determines the unparalleled taste and that ensures the long-term taste evolution (= living beer). The older the beer gets, the more aroma it gets and the fuller the taste and color become.

 

Složení: Voda, ječný slad, cukr, kvasnice,  chmel. Obsahuje lepek.

Legislativní označení: Pivo světlé silné.

Země původu: Belgie

 

Distributor:

Ninabar s.r.o.

Šimáčkova 3

62800 Brno

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: